?Задати питання

Головна - Новини

Новини

Шановні клиєнти найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

24.12.2022

Найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай ці традиційно світлі, добрі для нашого народу свята, украінські сім’ї зустрінуть у радісній, доброзичливій, теплій атмосфері.

Детальніше

Зустрічайте ЧОРНА П’ЯТНИЦЯ у Litokol лише 25-28 листопада

23.11.2022

Шантані клієнти! Запрошуємо Вас до участі у традиційній акції ЧОРНА П'ЯТНИЦЯ! 25-28 листопада ми надаємо Вам додаткову знижку 10% на всю нашу продукцію!

Детальніше

З 26 по 30 вересня у місті Болонья проходила виставка Cersaie 2022

14.10.2022

З 26 по 30 вересня у місті Болонья проходила 39-та міжнародна виставка Cersaie 2022 Це стало нагодою для Litokol представити лінійку декоративних смол Spaziocontinuo - безперервні рішення для внутрішніх підлог і стін. Чимало архітекторів, дизайнерів інтер’єрів, ремісничих ательє та комунікаційних агентств відвідали стенд Litokol та високо оцінили наші декоративні рішення.

Детальніше

Нові високоефективні цементні клеї LITORAPID K90 та RAPIDFLEX K91

18.07.2022

У розділі " Цементні клеї" з'явилися аж дві новинки! LITORAPID K90-високоефективний цементний клей, швидкого тужавлення, без вертикального сповзання, з подовженим відкритим часом для укладання керамічної плитки, керамограніту та природного каменю. Підходить для перекриття старих підлог та підлог з підігрівом. RAPIDFLEX K91-високоефективний еластичний цементний клей, швидкого тужавлення, без вертикального сповзання, з подовженим відкритим часом для укладання керамічної плитки, керамограніту та природного каменю. підходить для басейнів, перекриття старих покриттів та підлог з підігрівом.  Ці два  продукти з дуже низьким рівнем викидів летких органічних сполук.

Детальніше

Нова брошура “Defender EVO” добавка Starlike® EVO для захисту поверхні.

24.11.2021

У поганих хлопців дні пораховані: із добавкою Defender EVO, tarlike® EVO тепер захищений від усіх бактерій. Характеристики поверхонь із системою Starlike® EVO+Defender EVO дозволяють знизити як бактеріальне, так і вірусне навантаження до 99,9%.

Детальніше

Оновлений EASY-MOVE MkIV C присосками biventose plus

2.11.2021

Легкий і простий пристрій для перенесення плит, який забезпечує надійність і максимальну універсальність завдяки змінному розширенню. Дозволяє вибрати плиту із ящиків/піддонів, а також легко та безпечно її переміщати. Складається з двох пар алюмінієвих профілів, з'єднаних між собою, які ковзають відносно один одного і можливі у двох варіантах:

Детальніше

Обновленный EASY-MOVE MkIV C присосками biventose plus

2.11.2021

Обновленный EASY-MOVE MkIV C присосками biventose plus уже в наличии! Легкое и простое приспособление для переноски плит, которое обеспечивает надёжность и максимальную универсальность благодаря переменному расширению. Позволяет выбрать плиту из ящиков/поддонов, а также легко и безопасно её перемещать.

Детальніше

Сучасний аквапарк Західної України “Карпатія”

21.10.2021

Наш новий об'єкт Аквапарк "Карпатія" знаходиться в місті Мукачево. Загальна площа головної будівлі нового аквапарку становить 6 тис. Кв метрів. Комплекс пропонує відвідувачам сім басейнів, відкритий хвильовий басейн 40х40 метрів, чотири види водних гірок, басейн-річку, довжиною понад 250 метрів, два дитячих басейну і SPA-зону.

Детальніше

Найочікуваніша новинка 2021 року StyleGrout-еталон цементних фуг

11.08.2021

Поява широкоформатних плит та використання незвичних форматів, отриманих внаслідок розкрою, наклали нові будівельні стандарти на поверхні які засновані на візуальній безперервності покриття, не тільки в естетичному, але і в функціональному сенсі. Роль міжплиткових швів також повинна відповідати цій тенденції: це вже не елемент розриву, а розширення естетичних та фізико-механічних характеристик керамічних поверхонь.

Детальніше

Copyright © All right reserved. LITOKOL 2023

made in TRUE