?Задати питання

Головна - Новини

Новини

Нові високоефективні цементні клеї LITORAPID K90 та RAPIDFLEX K91

18.07.2022

У розділі " Цементні клеї" з'явилися аж дві новинки! LITORAPID K90-високоефективний цементний клей, швидкого тужавлення, без вертикального сповзання, з подовженим відкритим часом для укладання керамічної плитки, керамограніту та природного каменю. Підходить для перекриття старих підлог та підлог з підігрівом. RAPIDFLEX K91-високоефективний еластичний цементний клей, швидкого тужавлення, без вертикального сповзання, з подовженим відкритим часом для укладання керамічної плитки, керамограніту та природного каменю. підходить для басейнів, перекриття старих покриттів та підлог з підігрівом.  Ці два  продукти з дуже низьким рівнем викидів летких органічних сполук.

Детальніше

Нова брошура “Defender EVO” добавка Starlike® EVO для захисту поверхні.

24.11.2021

У поганих хлопців дні пораховані: із добавкою Defender EVO, tarlike® EVO тепер захищений від усіх бактерій. Характеристики поверхонь із системою Starlike® EVO+Defender EVO дозволяють знизити як бактеріальне, так і вірусне навантаження до 99,9%.

Детальніше

Оновлений EASY-MOVE MkIV C присосками biventose plus

2.11.2021

Легкий і простий пристрій для перенесення плит, який забезпечує надійність і максимальну універсальність завдяки змінному розширенню. Дозволяє вибрати плиту із ящиків/піддонів, а також легко та безпечно її переміщати. Складається з двох пар алюмінієвих профілів, з'єднаних між собою, які ковзають відносно один одного і можливі у двох варіантах:

Детальніше

Обновленный EASY-MOVE MkIV C присосками biventose plus

2.11.2021

Обновленный EASY-MOVE MkIV C присосками biventose plus уже в наличии! Легкое и простое приспособление для переноски плит, которое обеспечивает надёжность и максимальную универсальность благодаря переменному расширению. Позволяет выбрать плиту из ящиков/поддонов, а также легко и безопасно её перемещать.

Детальніше

Сучасний аквапарк Західної України “Карпатія”

21.10.2021

Наш новий об'єкт Аквапарк "Карпатія" знаходиться в місті Мукачево. Загальна площа головної будівлі нового аквапарку становить 6 тис. Кв метрів. Комплекс пропонує відвідувачам сім басейнів, відкритий хвильовий басейн 40х40 метрів, чотири види водних гірок, басейн-річку, довжиною понад 250 метрів, два дитячих басейну і SPA-зону.

Детальніше

Найочікуваніша новинка 2021 року StyleGrout-еталон цементних фуг

11.08.2021

Поява широкоформатних плит та використання незвичних форматів, отриманих внаслідок розкрою, наклали нові будівельні стандарти на поверхні які засновані на візуальній безперервності покриття, не тільки в естетичному, але і в функціональному сенсі. Роль міжплиткових швів також повинна відповідати цій тенденції: це вже не елемент розриву, а розширення естетичних та фізико-механічних характеристик керамічних поверхонь.

Детальніше

Архітектурна дискусія на тему: «Розвиток комфортного громадського простору».

28.07.2021

15 липня пройшов METRONOME Special Edition в Києві ЖК Chicago Central House. В якості спікерів на заході виступили Олег Дроздов Drozdov & Partners, Віктор Зотов ZOTOV & CO , Юліан Чаплинскій, Александр Свистунов, Антон Коломейцев. Ми долучилися до цього заходу та стали спонсором івенту.

Детальніше

Відкриття кулінарного центру від найбільшого агрохолдингу МХП

13.07.2021

Новий час вимагає нових рішень: МХП, найбільший агрохолдинг України, відкрив під Києвом власний Кулінарний центр.

Детальніше

Брошура “Системи гідроізоляції для басейнів і резервуарів”

15.06.2021

Наш технічний відділ підготував нову брошуру "Системи гідроізоляції для басейнів і резервуарів" У ній представлений весь комплекс матеріалів, які застосовуються в будівництві, облицюванні і догляді за плиткою в басейнах і SPA. Завантажити брошуру можна за посиланням

Детальніше

Copyright © All right reserved. LITOKOL 2019

made in TRUE